Witamy na stronach naszej ekologicznej hodowli kóz

Vybudování zázemí na farmě pro podporu agroturistiky

 

V roce 2018 se nám podařilo vypracovat projekt Vybudování zázemí na farmě pro podporu agroturistiky, který je podpořen z dotace Moravskoslezského kraje v rámci projektu Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2018, dotační titul č. 1: "Podpora agroturistiky".

 
 
 

Cílem projektu je snaha o vytvoření lokálního centra ekologického zemědělství, osvěty v potravinách, komunitním systému zemědělství a také o udržitelný způsob hospodaření.
Návštěvníci byli dosud odkázáni na "rozhovory u kafe" konané na venkovním posezení nebo v kuchyni podle příznivosti počasí.
Předmětem tohoto projektu je vybudovat zázemí pro pořádání přednášek a workshopů s tematikou lokální výroby, ukázkou řemesel, života na farmě a praktickými kurzy domácího zpracování mléka apod. s ohledem na historii a udržení kulturního dědictví a rázu kraje.

Kromě místností pro přednášky, workshopy, kurzy a jiné skupinové aktivity je součástí projektu i koplexní zázemí pro pohodlí návštěvníků, které zahrnuje mimo jiné: WC, vířivou relaxační koupel, automatické masážní lehátko (kombinace akupresury, moxování, infra tepla a polodrahokamu jadeit).

automatické termomasážní lehátko, které v jedné masáži kombinuje známé techniky jako např. akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a využívá léčivé síly polodrahokamu Jadeit.

Více zde: https://www.ceragem-praha.cz/produkty/

 

automatické termomasážní lehátko, které v jedné masáži kombinuje známé techniky jako např. akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a využívá léčivé síly polodrahokamu Jadeit.

Více zde: https://www.ceragem-praha.cz/produkty/masážní lehátko a saunu se sprchou.

Popis aktivit projektu

Jeden den farmářem

 

Cíle tohoto certifikovaného zážitku je umožnit široké veřejnosti stát se na jedne den farmářem a  zažít si na vlastní kůži jaké široké spektrum činností je nutné nas farmě plánovaně i neplánovaně vykonat, tak aby bylo možné se postarat o zvířata, zpracovat mléko a hotové výrobky nabídnout konečněmu spotřebiteli.

Zvýrazněna je potřeba podpory lokální ekonomiky a dodávání místních výrobků místním spotřebitelům.  

 

Dzień otwartej bramy gospodarstwa

Sobota 18.5. 4 godziny DOFV (Day of Open Farm Gates) organizowane przez Happy Goat Organic Farm odbywają się od 10 rano

Wszyscy jesteście mile widziani :-)

2019_Plakát Šťastná koza A4(3).pdf (1061492)

pl-Novinky

Poznaj swojego rolnika na farmie Bezdínek

2019-09-19 22:36
Poznaj swojego rolnika na farmie  Bezdínek Účast na akci poznej svého farmáře - Farma Bezdínek (14.9.2019) 14.9. se naše farma zúčastnila Akce poznej svého farmáře na farmě Bezdínek. Akce byla velmi povedená a plná nejen zdravé zeleniny. Více informací je na odkazu zde...